top of page

VÝROBNÍ ÚSEKY

IMG_2848.HEIC

Příprava

Nejmodernějšími výrobními technologiemi řežeme, stříháme a sekáme různé druhy  materiálů, jako například látky, vatelíny, molitany, koženky a kůži. Konečným produktem přípravy jsou jednotlivé díly, které jsou zpracovávány v dalším výrobním procesu – šití, montáž, nebo jsou posílány přímo k zákazníkovi.

příprava

Vyšívání

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou a vyšíváním různých typů výšivek na všechny materiály dle požadavku zákazníka.

vyšívání

Šití

Máme různé typy profesionálních šicích strojů. Sešíváme látku, koženku i kůži, v různých kombinacích. Módním trendem poslední doby v čalounění je ozdobné prošívání materiálu v  kontrastních barvách. Konečným produktem šití je potah, který je zpracováván v dalším výrobním procesu – montáž, nebo je poslán přímo k zákazníkovi. 

Montáž

Čalouníme sedadla do zemědělských a stavebních strojů, vlaků a prostředků MHD.  V tomto procesu různým způsobem upevňujeme potah na pěnu (lepením, sponkováním, zapínáním, aj.)

Některé výrobky navíc vybavujeme topením a ventilací, pro odvedení nadbytečné vlhkosti. Konečným produktem montáže jsou polstry – opěrky hlavy, opěry, sedáky, opěrky ruky.

Montáž

Výroba prototypů

Střihové šablony dokážeme zdigitalizovat a převést na řezací data.

Dle požadavku zákazníka zhotovíme téměř jakýkoli polstr.  Při výrobě prototypu vycházíme většinou z jeho zaslané prezentace, nebo výkresové dokumentace.  Pro návrh a výrobu prototypu používáme různé moderní technologie. Pracujeme rychle, flexibilně, kvalitně.

výroba pototypů
bottom of page