top of page

KARIÉRA

Náš úspěch spočívá ve schopnostech a kvalifikaci našich zaměstnanců. Proto se snažíme o vytvoření optimálních pracovních podmínek pro jejich spokojenost na pracovišti. Máme motivační program pro zaměstnance a očekáváme aktivní zapojení při řešení kvality, cílů, bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí.

V současné době zaměstnáváme kolem 90 zaměstnanců. Pravidelně přijímáme uchazeče do dělnických, ale i administrativních pozic.

Pokud pro Vás momentálně nemáme v nabídce adekvátní pozici, budeme přesto rádi, když se budete o práci u nás ucházet.

 

Vhodné uchazeče (uchazečky) zaevidujeme v našem poolu uchazečů a jakmile se naskytne pracovní příležitost, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktujte nás a zašlete Vaše CV na adresu: personalni@gramex.cz *

 

*Odesláním emailu na personalni@gramex.cz, souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679“ pro účely evidence uchazečů o zaměstnání, případně výběrová řízení uchazečů o zaměstnání

ŠITÍ.png

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

  • Mimořádná roční odměna – svým zaměstnancům vyplácíme roční odměnu jako poděkování za jejich vykonanou práci a zároveň motivaci k práci budoucí.

  • Sick days – poskytujeme zaměstnancům 2 dny placeného volna v případě jejich nemoci, u kterého nepotřebují potvrzení od lékaře.

  • Příplatek na dopravu do zaměstnání – náklady na dopravu svým zaměstnancům kompenzujeme pomocí příplatků, ať už jezdí do práce autem, na kole, nebo chodí pěšky.

  • Příspěvek na firemní stravování –  využíváme dovoz obědů od cateringové společnosti.

  • Firemní jazykové kurzy – v případě potřeby poskytujeme  svým zaměstnancům možnost bezplatné výuky cizích jazyků ve firmě (angličtina, němčina).

  • Životní pojištění – přispíváme zaměstnancům na životní pojištění  částkou v závislosti na délce pracovního poměru.

  • Pracovní oděv a obuv – záleží nám na tom, aby se naši zaměstnanci v práci cítili dobře a bezpečně.  Proto jim zajišťujeme bezplatně pohodlné a bezpečnostní pracovní pomůcky.

MONTÁŽ.png
bottom of page