O SPOLEČNOSTI

Gramex, spol. s r.o.

Společnost byla založena  v roce 1991 a od roku 1992 se specializuje zejména na výrobu komponentů vnitřního vybavení  dopravních prostředků  do auto průmyslu, zemědělských  strojů, vlaků a prostředků městské hromadné dopravy.  Téměř všechny naše výrobky směřují do zahraničí.  Máme bohaté zkušenosti s čalouněním kancelářského nábytku, zejména kancelářských židlí, sedadel pro kina, divadla a posluchárny, aj.

Při výrobě zpracováváme různé textilní materiály, molitany, koženku, kůži, plasty, kovové díly a lepidla, ve výrobních procesech – příprava materiálu, šití, montáž. Ve výrobě používáme moderní výrobní  technologie, jako například tvorba a strojové vyšívání různých typů výšivek, digitalizace dílů a strojové oddělování různých druhů materiálů nebo kůže. Naší velkou předností je schopnost rychle reagovat na poptávku zákazníka a vytvořit prototyp dle návrhu designéra.

Od roku 2006 jsme zavedli certifikovaný systém řízení kvality dle ISO 9001, v roce 2016 přidali certifikaci systému s ohledem na ochranu životního prostředí  dle ISO 14001.

Jsme spolehlivý a stabilní výrobce v oboru zpracování materiálů a komponentů na díly vnitřního vybavení vozidel, strojů a čalounění sedacího nábytku s maximální bezpečností, vysokou kvalitou a minimálními dopady na životní prostředí

GDPR
Zpracováváme Vaše osobní údaje v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen GDPR“).

KONTAKTUJTE NÁS!
 
SÍDLO SPOLEČNOSTI
GRAMEX, spol. s r.o.
Zbraslavice 399
285 21 Zbraslavice 
+420 327 591 363
info@gramex.cz

© 2019 by GRAMEX, spol. s r.o. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.