Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Produkty

Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Procesy

Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Kontakt

Gramex spol. s r. o.
Zbraslavice 399
285 21 Zbraslavice
Česká Republika

Tel.:    +420 327 591 363
Fax:    +420 311 281 184
E-mail: info@gramex.cz

O firmě

Společnost Gramex spol. s r. o. byla založena v roce 1991 dvěma společníky jako ryze česká společnost zabývající se kovovýrobou a obchodní činností. V roce 1992 byla navázána spolupráce s významným německým dodavatelem německého autoprůmyslu firmou se sídlem v Ambergu v oblasti zpracování textilu na výrobu komponentů vnitřního vybavení dopravních prostředků - částí sedadel pro významné výrobce dopravních prostředků. Dále spolupracujeme s významným německým výrobcem kancelářských židli a sedadel pro kina, divadla a posluchárny firmou SATO Office GmbH. Na počátku společnost zaměstnávala celkem 12 zaměstnanců. Od roku 1993 se společnost dynamicky rozvíjela, v současné činí počet celkem 100 zaměstnanců.

Společnost Gramex spol. s r.o. od roku 1996 samostatně zajišťuje nákup materiálů a komponentů pro výrobu u převážně zahraničních, ale i českých dodavatelů (například u firmy Camira, Metzeler, Sika Tivoli, Schöpf, Gumotex, Fatra, AliaChem, Hedva apod.) Při výrobě zpracováváme textilní materiály, koženku, kůži, plasty, kovové díly a lepidla ve čtyřech hlavních výrobních procesech: příprava materiálu (vysekávání a stříhání textilních a koženkových přístřihů), šití (zpracování přístřihů na potahy), montáž (potahování a čalounění potahů na polstry nebo sedadla) a lepení (kompletace zakrytí sloupku volantu). Dalším nezávislým procesem je pravidelný převoz výrobků k zákazníkům pomocí vlastní autodopravy.

V průběhu rozvoje a expanze společnosti si vedení společnosti uvědomovalo potřebu dobrého systému řízení kvality. Proto byl od roku 1999 intenzivně zaváděn systém řízení v souladu s normou ČSN EN ISO 9002:1995 a v roce 2000 úspěšně završen získáním certifikátu o plnění požadavků této normy. Protože však nároky zákazníků neustále stoupaly a společnost si byla vědoma potřeby zavedení modernizovaného systému, byl od roku 2006 zavedený systém řízení postupně převeden na normu pro ISO 9001. Tento přechod byl završen úspěšným absolvováním certifikačního auditu od společnosti SGS Czech Republic v dubnu 2006. Z důvodů snahy o maximální plnění požadavků zákazníků a konkurenceschopnosti společnost nadále neustále tento systém rozvíjí tak, aby byl účinným nástrojem pro neustálé zlepšování kvality, efektivnosti a spokojenosti zákazníků.

Společnost klade veliký důraz na uspokojování potřeb zákazníků pomocí neustálého rozvoje kvalifikace zaměstnanců, investic do obnovy strojního vybavení, využití nejnovějších technologií ve výrobě. Společnost chce být i nadále stabilním a spolehlivým dodavatelem pružně reagujícím na potřeby a očekávání zákazníků.eBRÁNA webarchitect